INFO OTWP

Szanowni Państwo!

Bardzo proszę o przekazanie zainteresowanym uczniom informacji, że baza pytań eliminacji powiatowych OTWP - 2024 jest do pobrania w zakładce "do pobrania".

Pytania będą pochodziły wyłącznie z podanych baz (pierwsza dla klas - I-IV i druga baza dla pozostałych).

Zasada nie dotyczy ewentualnej "dogrywki".

Jerzy Jaroń

Walne zebrania sprawozdawcze w Ochotniczych Strażach Pożarnych

Zgodnie z wytycznymi ZG ZOSP RP pierwszy kwartał każdego roku jest przeznaczony na przeprowadzenie Zwyczajnych Walnych Zebrań Członków Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zebrania należy przeprowadzić do końca marca 2024 r.

Link do wytycznych:  Wskazówki organizacyjno - programowe na walne zebrania sprawozdawcze w Ochotniczych Strażach Pożarnych woj. mazowieckiego w 2024 r. (zospmazowsze.pl)

OTWP 2024

Uprzejmie informuję, że rozpoczęła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Garwolinie organizuje eliminacje powiatowe OTWP.

Zapraszam do udziału w konkursie.

Dokumenty do pobrania znajdują się w zakładce  Do pobrania (osppowiat.pl)